Dipl.-Päd. Katarzyna Koziol

Coach systemowo- integracyjny-holistyczny, doradca zawodowy oraz kobieta  wartościowa i asertywna

Przez ponad 10 lat pracowałam jako pedagog socjalny pomagając ludziom zoorganizować lepiej swoje życie i wspierając ich w roli rodziców i partnerów. Z roku na rok więcej dowiadywałam się o schematach, programach, które kierują ludźmi i z ciekawością pogłębiałam swoją wiedzę, aby zrozumieć ich wybory. Ostatnie 10 lat mojego życia spędziłam na doształcaniu się, odnajdywaniu swojej osobistej prawdy i własnym rozwoju osobistym.  Po zdobyciu tytułu coacha systemowo-integracyjnego, byłam zdecydowana na krok w przód ze wszystkimi konsenkwencjami jakie wiązały się z założeniem własnej działalności i porzuceniem stabilnej pracy na etat. 

Jak pracuję?

Daję moim klientom przestrzeń do bycia takimi, jakimi są i spotykam się z nimi na ich etapach życia.  Efektem tego jest wspólne poszukiwanie i odkrywanie uśpionych zdolności, talentów i potencjałów tkwiących w każdym człowieku.  W ten sposób moi klienci dochodzą do swojej mocy i odnajdują swoje centrum wewnętrznego przewodnika. 
 
Z mojego doświadczenia wynika, że ludzie szybko relaksują się w mojej obecności. Daję im poczucie spokoju i bezpieczeństwa. 

Chcę tworzyć indywidualne momenty "acha", tak aby moi klienci wynieśli te bodźce i idee, które wydają im się ważne na ich etapie życia.
 
Motywuję do wzięcia osobistej odpowiedzialności za swoje fizyczne, psychologiczne i emocjonalne potrzeby. 
 
Podobnie jak moi klienci, ja również podlegam ciągłym zmianom, które mnie kształtują 

i wprowadzają nowe doświadczenia w moje życie. 
Mam holistyczne podejście do zagadnień i poprzez wiele różnych szkolen, które sama wybieram, nieustannie wzbogacam mój repertuar metodyczny.

Cuda, które nas spotykają, są wynikiem tego,co świadomie przeżyliśmy i wprowadziliśmy w życie. 

Pedagog dyplomowany: FU Berlin Erziehungswissenschaften/Psychologie(Pedagogika socjalna)

Certyfikowany coach systemowo- integracyjny: Coaching Spirale GmbH Berlin

Coach holistyczny: SenSib Holistisches Zentrum Jadwiga Kander/Polen

EFT + EFT Cellular Coach: Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie