Coaching systemowo-integracyjny

 Z reguły żyjemy bardzo w świecie zewnętrznym, jesteśmy w ciągłym działaniu i poświęcamy mało czasu na refleksję, na wejście w siebie i przyjrzenie się temu, gdzie jesteśmy teraz i czego naprawdę pragnie nasze serce.
We mnie znajdziesz kogoś, kto słucha cię uważnie, zadaje właściwe pytania i motywuje cię do odkrywania siebie i słuchania własnego serca.
 Twoje serce zawsze zna twoją drogę.

Pomagam Ci uzyskać :


Jasność - poprzez kwestionowanie starych filtrów i schematów myślowych.  Rozpuszczając i przekształcając to, co już nie jest korzystne w twoim życiu, w ten sposób nowe jakości mają przestrzeń do osobistego rozwoju.

Dostęp do swojego potencjału - jasny umysł wie, co jest dla niego ważne, gdzie leżą jego możliwości i potrzeby, które można odzyskać. Ufając w swoją wewnętrzną 
twórczą moc, odzyskujesz swoje naturalnie dane zdolności.

Nowe spojrzenie i lepsza koncentracja - umożliwiają Ci dostęp do nowych rozwiązań. Otwierają się nowe horyzonty i inaczej postrzegasz sytuacje. Człowiek jest bardziej skoncentrowany i podejmuje nowe działania w celu zdobycia nowych doświadczeń. W ten sposób podąża swoją własną ścieżką serca.